„Turizam kakav želimo“ – ususret Svjetskom danu turizma

Ususret Svjetskom danu turizma (27.09.), Odjel za turizam i komunikacijske znanosti Sveučilišta u Zadru u ponedjeljak, 26. rujna 2022. organizira događanje pod nazivom „Turizam kakav želimo“.

Program će započeti u 19:00 sati u prostorima JK Uskok nizom prezentacija rezultata istraživanja provedenih na području Grada Zadra i Ravnih kotara. Pritom će učenici Ekonomsko-birotehničke i trgovačke škole Zadar prezentirati rezultate istraživanja „Zadovoljstvo lokalnog stanovništva razvojem i utjecajem turizma u gradu Zadru“, dok će nastavnici s Odjela za turizam i komunikacijske znanosti prezentirati rezultate fokus grupa provedenih u Ravnim kotarima s različitim dionicama, te će predstaviti strateški okvir, akcijski plan i smjernice za razvoj održivog razvoja turizma tog područja.

Pročitaj više
„Turizam kakav želimo“ – ususret Svjetskom danu turizma