Odjel za turizam i komunikacijske znanosti
Informacije

Kontakti nastavnika i termini konzultacija u ljetnom semestru akad.god. 2021./2022.

VAŽNA NAPOMENA: Kako bi se izbjegli problemi i preklapanja kod promjena rasporeda i eventualne gužve i čekanja za vrijeme satova primanja, mole se svi studenti da se barem jedan dan prije nego što planiraju doći na konzultacije najave nastavniku putem e-maila kako bi im nastavnik potvrdio u kojem terminu mogu doći. Također, ukoliko je potrebno organizirati konzultacije na daljinu (online), to se može napraviti u prethodnom dogovoru s predmetnim nastavnikom putem e-maila (barem dan ili dva ranije).

 

Prezime

Ime

E-mail

Broj kabineta

Telefon

Konzultacije

Alvir

Katarina

kalvir20@unizd.hr

108

345-031

Ponedjeljak 

12:30-13:30

Utorak

11:00-12:00

Bartoluci Sunčica suncica.bartoluci@kif.unizg.hr     Petkom nakon nastave od 12:00 do 13:00 (osobno ili putem MS Teams-a) uz prethodnu najavu putem e-maila.
Bitanga  Marijan  

20

 

Četvrtak i petak   15:00-16:00

Brkić Vejmelka Jadranka jbrkic@unizd.hr   200-825

Srijeda

13:00-14:00 Zgrada na Relji, ured 308

Buljan Borna bbuljan@unizd.hr 47 345-051

Utorak

11:30-12:30

Srijeda

16:00-17:00

uz obaveznu raniju najavu putem e-mail-a konzultacije su moguće i u ostalim terminima, sukladno dogovoru.

Bunja  Đani  gianni@unizd.hr

129

345-027

 

 Ponedjeljak 

18:00-19:00

Četvrtak

10:30-11:30

Čičin-Šain

Dijana

dcsain@unizd.hr

Ured 9 Odjela za ekonomiju

400-404

Poslije nastave te ponedjeljkom 11:00-12:00 h i četvrtkom 12:30-13:30 na Odjelu za ekonomiju

(za izvanredne studente u popodnevnim satima prema dogovoru putem e-maila)

Fabijanić Marijana mfabijanic@unizd.hr 106  

Srijeda 

13:00-14:00

Petak 

12:00-13:00

uz prethodnu najavu putem e-maila.

Frleta  Zrinka zfrleta@unizd.hr 129 345-027 

 Srijeda

11:30-12:30

Franin Kristijan kfranin@unizd.hr Zgrada na Relji, soba 1.5  

Ponedjeljak

11:00-12:00

te u ostalim terminima po dogovoru

(Zgrada na Relji, soba 1.5)

Gluvačević Dejan dejan.gluvacevic@bernays.hr     Prema dogovoru putem e-maila
Grzunov  Jurica jgrzunov@unizd.hr 51

345-057

Ponedjeljak

16:00-17:00

Utorak

12:00-13:00

uz obaveznu prethodnu najavu putem e-mail-a. Napomena: Konzultacije je moguće obaviti fizički ili online, te u ostalim terminima u dogovoru putem e-maila.

Iglić

Sara

siglic20@unizd.hr

129

345-027

Četvrtak

17:00-18:00

Uz prethodnu najavu putem e-maila konzultacije su moguće i u drugim terminima.

Kalajžić

Vesna

vesna@unizd.hr

51

345-039

Ponedjeljak
09:00-11:00

i po dogovoru putem e-maila.

Klarin

Tomislav

tklarin@unizd.hr

112

345-036

Ponedjeljkom

11:30-12:30

Online putem platforme Zoom srijedom

17:30-18:30 

Krce Miočić

Božena

krceb@unizd.hr

49

345-028

Utorak

12:00-13:00

Srijeda

18:30-19:30

Krpan

Tomislav

tkrpan@unizd.hr

106

345-030

Srijeda

13:15-14:15

  i 17:15-18:15

Kulenović   Igor ikulenovic@unizd.hr 47  345-051

Utorak  14:00-15:00

 Petak  11:00-12:00

Lozo Ivana ilozo@unizd.hr 102

345-014

Prema dogovoru

Miočić Bernard bmiocic@unizd.hr 20 345-016 Prije i poslije nastave  uz obvezni prethodni dogovor (putem e-maila)
Pedić Duić Paula ppedic@unizd.hr 106 345-030

Četvrtak  

18:00-19:00

Petak

08:00-09:00

uz obaveznu najavu mailom prije dolaska na konzultacije.

Ražnjević Zdrilić

Marijana

mraznje@unizd.hr

51

345-039

Ponedjeljak 09:30-10:30

      Utorak        08:30-09:30

(uz obaveznu najavu mailom prije dolaska na konzultacije)

Sušac

Vlado

vsusac@unizd.hr

102

345-034

Utorak 

18:45-19:45

ili po prethodnom dogovoru sa studentima.

Šikić

Zoran

zsikic@unizd.hr

Odjel za ekologiju

1.2

200844

prema najavi e-mailom

Šimek Antonija asimek21@unizd.hr 47 345-051

Utorak

12:00-13:00

Četvrtak (online putem platforme Zoom)

18:00-19:00

Vidić Gabrijela gvidic@unizd.hr  47 345-051 

Ponedjeljak

10:30-11:30

Ponedjeljak (online - putem Zoom-a)

16:00-17:00

uz prethodnu najavu putem e-maila.

Vrkić Šime svrkic@unizd.hr 129 345-027

Četvrtak

10:00-12:00

16:00-17:00

Zekanović-Korona

Ljiljana

ljkorona@unizd.hr

49

345-028

Ponedjeljak

19:30-20:30

Srijeda

10:00-11:00

 uz prethodnu najavu e-mailom

Zubčić

Matea

mzubcic21@unizd.hr

20

345-016

Ponedjeljak 

10:30-11:30

Utorak

(online)  

13:30-14:30

uz obveznu prethodnu najavu putem e-maila.