Upis u akademsku godinu 2021./2022.

Obavijest za studente o upisu u ak. god. 2021./2022. i upisu obveznih i izbornih kolegija putem Studomata

Upis u ak. god. 2021./2022. počinje 27. rujna 2021., a završava 30. listopada 2021. i obavljati će se ONLINE za sve studente koji imaju e-indeks (iksicu), a studenti koji imaju indeks mogu doći osobno u Tajništvo ili se javiti online prema uputama kako je navedeno u daljnjem tekstu.

Upis se obavlja sljedećim redoslijedom:

1. Upis obveznih i izbornih kolegija putem Studomata od 27. rujna 2021. do 11. listopada 2021. - kolegiji se upisuju u skladu s redovima predavanja matičnog studija: Red predavanja za akademsku godinu 2021./2022. | Izvedbeni plan za akademsku godinu 2021./2022. | Odjel za turizam i komunikacijske znanosti (unizd.hr)

2. Nakon upisa kolegija na Studomatu potrebno se je javiti putem e-maila na pkotlar@unizd.hr i to od 1. do 22. listopada 2021., i zatražiti uplatnicu za upisninu i školarinu (ako je plaćate):

Za upis u ak. god. 2021./2022. iz Sveučilišne knjižnice potrebno je poslati/donijeti potvrdu da su vraćene sve knjige. Istu možete zatražiti na knjiznica@unizd.hr

Studenti koji imaju indeks mogu naknadno doći u Referadu potvrditi upis, a nakon što su upisali kolegije putem Studomata.

Studenti 1. godine diplomskih studija upisuju se online u prvom upisnom roku od 1. do 7. listopada 2021. (više informacija objaviti će se uskoro). Putem Studomata upisuju samo izborne kolegije (obvezni kolegiji već su prikazani na Studomatu). Upis izbornih kolegija putem Studomata počinje 1. listopada i traje do 11. listopada 2021. Studenti koji se ne uspiju upisati u prvom upisnom roku, mogu se upisati u 1. godinu online najkasnije do 15. listopada 2021.

Studenti koji imaju e-indeks (iksicu) te upisuju prvu diplomsku apsolventuru ne upisuju se putem Studomata, već se trebaju javiti na gore navedeni e-mail.

Ako ste upisali krivi izborni predmet putem Studomata, možete se javiti u tajništvo. SVAKI EVENTUALNI POGREŠAN UPIS U AK. GOD. 2021./2022. PUTEM STUDOMATA PONIŠTIT ĆE SE.

UPIS STRANOG JEZIKA IZ CENTRA ZA STRANE JEZIKE

Studenti koji upišu bilo koji drugi strani jezik osim engleskog trebaju nakon upisa putem Studomata doći osobno u Centar za strane jezike potvrditi upis i izabrati grupu u kojoj će pohađati nastavu. Upisi će se održavati u prostorijama Centra za strane jezike od 4. do 11. listopada 2021. od 8:00 do 16:00 sati (Poluotok, Jurja Bijankinija 2, ured 211 na drugom katu).

VAŽNO!

Podsjećamo generaciju studenata koja je preddiplomski studij upisala u ak. god. 2014./2015. da im pravo studiranja traje do 30. rujna 2022. godine. Isto vrijedi i za generaciju studenata diplomskih studija koji su se upisali ak. god. 2016./2017.

ZDRAVSTVENO OSIGURANJE

Studenti koji gube pravo redovitog studenta 30.09.2021. trebaju do 30. listopada 2021. predati potvrdu za zdravsteno osiguranje u Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje kako bi se osigurali po drugoj osnovi.

Molimo da se za sve eventualne poteškoće sa Studomatom javite na e-mail: pkotlar@unizd.hr ili da dođete u tajništvo.

Studenti koji ponavljaju godinu a žele upisati kolegije s više godine, mogu popunjeni obrazac parcijale dostaviti na mail.

Isto vrijedi i za izvanredne s studente koji su već na parcijali.

OBRAZAC PARCIJALA

OBRAZAC PARCIJALA IZVANREDNI S

Upute za rad na studomatu