Prijem brucoša, podjela u grupe i početak nastave

Prijem studenata prve godine preddiplomskog studija Kulture i turizma održat će se 4. listopada 2021. u 10 sati u dvorani 117 na Novom kampusu, Ulica dr. Franje Tuđmana 24i.

Nastava za studente preddiplomskog studija i druge godine diplomskih studija počinje u utorak, 5. listopada 2021. godine.

Studenti prve godine studija podijeljeni su u grupe za potrebe organizacije nastave iz pojedinih kolegija, a grupe se mogu pronaći na sljedećoj poveznici.

Nastava za studente prve godine diplomskih studija počinje u ponedjeljak, 11. listopada 2021.

Raspored predavanja dostupan je na sljedećoj poveznici, te je podložan promjenama (svaka promjena bit će oglašena na Merlinu).

Molimo vas da se prilikom dolaska u prostore Sveučilišta pridržavate propisanih epidemioloških mjera objavljenih na poveznici: https://www.unizd.hr/obavijesti/mjere-i-aktivnosti-covid-19

Svima želimo uspješnu novu akademsku godinu.