Poziv za volontiranje na studentskom projektu

Ovim putem pozivamo Vas na volontiranje u projektu „Književni festival LITaf 2023.

Književni festival LITaf okuplja regionalne i nacionalne književnike, prozaiste i pjesnike te prevoditelje. Prvo izdanje festivala održat će se u Zadru, u trajanju od 25. do 27. svibnja 2023.

Tema ovogodišnjeg programa je „početak“ – publika će imati priliku iz prve ruke čuti nešto o književnim početcima autora i prevoditelja i što znači doživljavati književnost kao „prozor u svijet“. Program je dinamičan – sastoji se od razgovora autora i prevoditelja, predstavljanja književnih časopisa ili platformi te čitanja odabranih tekstova i prijevoda suvremenih autora.

Za volontiranje se mogu javiti svi studenti Sveučilišta u Zadru te se za isto izdaje potvrda o volontiranju.

Prijave se zaprimaju do 8. svibnja 2023. na e-mail adresu: knjizevni.festival.litaf@gmail.com