Posjet studenata Odjela za turizam i komunikacijske znanosti ITB sajmu u Berlinu

U periodu od 08. do 13. ožujka 2017. godine grupa studenata i profesora našeg Odjela otputovala je na stručno putovanje u Berlin s ciljem posjete najvećem svjetskom sajmu turizma i putovanja ITB Berlin. Studenti su na stručnom putovanju imali prilike pobliže upoznati sam grad Berlin kao jednu od turistički najprivlačnijih europskih i svjetskih destinacija, te prisustvovati sajmu ITB gdje su ih primili predstavnici Hrvatske turističke zajednice koji su im objasnili način funkcioniranja sajma i važnost sudjelovanja i promocije hrvatskog turizma na događanjima ovoga tipa.