POSEBNA PONUDA-PREDSTAVA KRALJ UBU

U ponedjeljak, 20. ožujka s početkom u 20 sati u HNK Zadar pogledajte odličnu predstavu Alfreda Jerryja KRALJ UBU, Kazališta Virovitica u režiji Same M. Streleca.

Igraju: Draško Zidar, Blanka Bart, Antun Vrbenski, Goran Koši, Mladen Kovačić, Mijo Pavelko, Sara Lustig i Igor Golub

Niti nakon 120 godina od premijere u Parizu 1896. godine, predstava Kralj Ubu ne prestaje biti aktualna.

Prvo izvođenje te predstave bilo je prekinuto skandalom, da bi nakon toga i puno godina poslije, ona postala kultna.

Poučna, satirična, apsurdna i vječna je to priča o borbi za vlast, licemjerju, glupim društvenim normama i pohlepi, svemu onome čega niti danas u našem društvu ne manjka. Vidjeti to sve na sceni, ispričano kao u nekoj dalekoj zemlji, djeluje odmaknuto i iz perspektive iz koje se sve bolje vidi. U tome je itekako uspjela ekipa iz Virovitice te će zadarskoj publici pružiti pravi kazališni užitak.

video trailer: https://www.youtube.com/watch?v=ygmzQg-iarA

Ulaznice su u prodaji od srijede, 15. ožujka po cijeni od 50,00 kuna na blagajni HNK Zadar (radnim danom: 11-13h, 18-20h, subotom: 11-13h).

Za profesore, studente i djelatnike Sveučilišta u Zadru ulaznica iznosi 30,00 kuna. Kako biste izbjegli čekanje u redu na blagajni HNK Zadar možete rezervirati svoju ulaznicu putem e-maila: marketing@hnk-zadar.hr.

Za sve dodatne informacije stojim Vam na raspolaganju – kontakt: Nena Ninčević Mandić, voditeljica marketinga HNK Zadar/ mob: 098 980 5004.

S poštovanjem,

HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE ZADAR