Održive karijere za održivi turizam

21.3.2022.

Odjel za turizam i komunikacijske znanosti Sveučilišta u Zadru organizira događanje "Održive karijere za održivi turizam" s ciljem povezivanja i bolje suradnje gospodarstva i akademske zajednice.

U programu sudjeluju tvrtke Turisthotel, Falkensteiner Hotels & Residences, Amadria Park - Šibenik, EVN Croatia, Camping Ugljan Resort, Pine Beach Pakoštane, Stella Croatica i Gospodarstvo Roca koje će studentima predstaviti svoje poslovanje te im kroz radionice i raspravu dati praktične savjete o ulasku na tržište rada. Ujedno, studenti će imati priliku za izravan razgovor s potencijalnim poslodavcima.

U okviru obilježavanja 20. obljetnice Sveučilišta u Zadru navedeni događaj održat će se 21. ožujka od 10 do 15 sati na Odjelu za turizam i komunikacijske znanosti Sveučilišta u Zadru (Ulica dr. Franje Tuđmana 24i) .

Program možete pogledati OVDJE