NOVO: Upis izbornih predmeta, popis grupa i raspored za studente prve godine

Redovni studenti prve godine Kulture i turizma podijeljeni su u dvije grupe (A i B), te će s obzirom na tu podjelu prisustvovati vježbama iz pojedinih kolegija (prema rasporedu nastave objavljenom na web stranici i oglasnoj ploči Odjela za turizam i komunikacijske znanosti). Popis studenata s rasporedom u grupe možete preuzeti OVDJE.

Iznimno, za potrebe kolegija Osnove informatike (s obzirom na kapacitet računarskog praktikuma) studenti su podijeljeni u 3 grupe (A, B i C), te se raspored po grupama za vježbe iz kolegija Osnove informatike može preuzeti OVDJE.

U utorak, 04.10.2016. godine vježbe iz kolegija Osnove informatike održati će se u dvorani 39 prema sljedećem rasporedu:

• od 08:00 do 09:00 sati - Grupa A
  • od 09:00 do 10:00 sati - Grupa B
  • od 10:00 do 11:00 sati - Grupa C
  • od 11:00 do 12:00 sati - Izvanredni studenti (grupa D)

U isto vrijeme (4. listopada 2016. godine) održavati će se i prvo uvodno predavanja iz kolegija Počela ekonomije, prema sljedećem rasporedu:

• od 8:00 do 9:00 sati - grupa B i grupa C (prema popisu iz Osnova informatike) - od Melani Konjevod do Ivane Zupčić
  • od 12:00 do 13:00 sati - grupa A (prema popisu iz Osnova informatike) - od Marija Bakarić do Sara Knežević

Izvanredni studenti mogu doći na vježbe iz kolegija Počela ekonomije u jednom od navedena dva termina.

Molimo studente (redovite i izvanredne) da u što većem broju dođu na uvodno predavanje.

Ostatak nastave izvodit će se prema rasporedu objavljenom na web stranici Odjela.

________________________________________________________________________________________________

MOLE SE SVI REDOVITI I IZVANREDNI STUDENTI PREDDIPLOMSKOG STUDIJA KULTURE I TURIZMA U AKAD.GOD. 2016/17. (BRUCOŠI) DA PRISUSTVUJU DOGOVORU SA ZAMJENICOM PROČELNIKA, DOC.DR.SC. LJ. ZEKANOVIĆ KORONA VEZANOG UZ UPIS IZBORNIH PREDMETA I OSTALA PITANJA.

DOGOVOR ĆE SE ODRŽATI U PETAK, 7.10.2016. U 13 SATI (umjesto nastave doc.dr.sc. I. Kulenovića).

POPIS REDOVNIH STUDENATA PRVE GODINE - OBAVEZNI JEZICI (konačna lista)