Erasmus+ natječaj za studente u svrhu stručne prakse

Produljen je Natječaj za studente u okviru Erasmus+ programa za mobilnost u akademskoj godini 2016./2017. u svrhu stručne prakse. Erasmus+ natječaj za stručnu praksu se odnosi na mobilnost koju je moguće ostvariti u zimskom semestru ak. god. 2016./2017., u ljetnom semestru ak. god. 2016./2017. ili tijekom cijele akademske godine 2016./2017. Studentska mobilnost za stručnu praksu može se ostvariti u trajanju od puna 2 do najviše 12 mjeseci (odnosno od 60 do 360 dana).

Postupak prijave detaljno je objašnjen u tekstu Natječaja dostupnom ovdje.

Vezani dokumenti Natječaja:

1. Prijavni obrazac za stručnu praksu za akademsku godinu 2016./2017.,

2. Europass CV obrazac,

3. Popis Erasmus koordinatora na odjelima Sveučilišta u Zadru,

4. Prihvatno pismo inozemne organizacije tzv. Confirmation of Acceptance for Erasmus+ Placement (za stručnu praksu),

5. Prijavni obrazac za studente s invaliditetom još nije objavljen od strane Agencije za mobilnost i programe EU stoga je potrebno da se studenti, po objavi rezultata Natječaja, jave Uredu za međunarodnu suradnju Sveučilišta.

6. Izjavu o članovima zajedničkog kućanstva (za studente slabijeg socioekonomskog statusa)

7. Erasmus+ programski vodič (Erasmus+ Programme Guide).

ROK ZA PRIJAVU JE 31. SVIBNJA 2016. GODINE.