Upisi preko studomata

U tijeku su upisi u akademsku 2018/2019 godinu putem studomata. Studenti moraju osim obveznih predmeta upisati dva obvezna jezika. Također moraju upisati jedan izborni predmet u zimskom ili ljetnom semestru od najmanje 3 ECTS boda.

Studenti prve godine Kulture i turizma upisuju samo dva obvezna jezika koja su im dodjeljena (Engleski jezik I, Talijanski jezik I, Francuski jezik I i Njemački jezik I - označeni su rimskim brojevima) i jedan izborni predmet tijekom akademske godine od najmanje 3 ECTS boda (Organizacija zabavnih događanja, Engleski jezik 1, Talijanski jezik 1, Francuski jezik 1 ili Njemački jezik 1 - označene arapskim brojevima). Studenti mogu izabrati izborni i na drugim odjelima i centrima od najmanje 3 ECTS boda ali moraju voditi računa o koliziji. Studenti ne moraju odabrati izborni predmet u zimskom semestru, mogu to učiniti pri upisu ljetnog semestra.

Studenti prve godine diplomskih studija izabiru dva strana jezika i jedan izborni predmet od najmanje 5 ECTS bodova. Studenti druge godine diplomskih studija izabiru samo jedan izborni predmet od 5 ECTS bodova.

Studenti koji traže parcijalan upis više godine studija, moraju ispuniti obrazac za parcijalu i predati ga u tajništvo Odjela.

Upisi traju do 26. listopada 2018.

Studenti koji se ne mogu upisati preko studomata ili su pogriješili pri odabiru predmeta moraju se javiti u tajništvo.

Upisi preko studomata traju do 12. listopada.

Kvote izbornih predmeta su ograničene.