15. PRO.PR konferencija (6. - 9. travnja u Termama Tuhelj)

Organizacijski odbor PRO PR konferencije koja će se održati od 6. - 9. travnja u Termama Tuhelj u organizaciji Apriori Worlda poziva pet studenta medija, komunikacija, komunikologije ili odnosa s javnošću da im se pridruže.

PRO PR konferencija ove godine održava se već 15. jubilarni put te je zbog toga ovogodišnji program još bogatiji. Sudionici konferencije će imati priliku čuti mnoge stručnjake i eksperte iz područja komunikacija. Tako će među mnogim drugima predavanje održati Bryson Thorton, regionalni direktor Phillip Morrisa, John Shield, direktor komunikacija u BBC-u, Francis Inghram, generalni direktor PRCA-e i izvršni direktor ICCO. Osim mnogobrojnih predavanja, studenti će moći čuti i panel diskusije „Brendiranje i PR“ te „Komunikacija u javnoj administraciji“.

Jednodnevna studentska kotizacija iznosi 250 kuna te uključuje sva predavanja i ručak.

Obrazac za prijavu

Danijel Koletić, predsjednik Organizacijskog odbora